Для батьків. Загальна інформація

 • СЗОШ № 8 є комунальним навчальним закладом, що діє на підставі статуту та ліцензій на провадження освітньої діяльності
 • Навчання відбувається згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти та Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти з використанням сучасних освітніх методів, форм та технологій.
 • Мова навчання — українська.
 • Кадрові вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти виконуються.
 • Досягнення учнів школи в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях, чемпіонатах (переглянути).

Зворотний зв’язок

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас. 

Якщо у вас є питання до адміністрації школи, ви можете писати на робочу електронну скриньку szsh_8@ukr.net. Якщо у вас є потреба зустрітися з класним керівником чи учителем, ви можете погодити зручний зустрічі з ними.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності навчального процесу учитель має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення навчального процесу — після 15:00-16:00.

Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина школи, призначена для вашого перебування — це хол першого поверху. Інші приміщення школи призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже навчальний процес потребує особливої дисципліни та концентрації.

Адміністрація Школи

Якщо у вас є питання щодо певного навчального предмету або до вчителя, ви можете його вирішити безпосередньо з учителем. У разі необхідності поспілкуватися з представником адміністрації ви можете звернутися до адміністратора та призначити зустріч.

 1. Директор СЗОШ № 8 – Сергій Коріньовський (із загальних питань навчального процесу, навчальні й методичні питання)
 2. Заступник директора з навчально-виховної роботи –
  Валентина Маланчій (з питань організації навчально-виховного процесу в школі)
 3. Заступник директора у початковій школі – Лілія Бігус (з питань організації навчально-виховного процесу в початковій школі)
 4. Заступник директора з виховної роботи – Олена Малюкова (з питань організації навчально-виховного процесу в школі)
 5. Заступник директора з адміністративно-господарської роботи –
  Віктор Закшевський (з загальних питань, санітарного стану, роботи гардеробу, технічних працівників тощо)
 6. Голова ради школи – Валентина Кушляк (з питань об’єднання зусиль педагогічного і учнівського колективів, батьків, громадськості щодо розвитку навчального закладу та удосконалення навчально-виховного процесу)
 7. Практичний психолог – Крістіна Мандзюк, Тетяна Шеремета (з питань
  психологічного забезпечення для педагогічного процесу)

Відомості про учнів

Будь ласка, переконайтеся, що всі надані школі відомості про вас і вашу дитину є актуальними, узгодьте питання публічності інформації про дитину.

З міркувань безпеки школі потрібно надати коректні номери та електронні адреси батьків та довірених осіб для зв’язку в разі екстрених ситуацій. Якщо ці номери або адреси змінюються, будь ласка, оперативно повідомте класним керівникам для оновлення відповідних даних.

Школи забезпечує нерозголошення відомостей, які стосуються учнів. У разі проблем, пов’язаних із питанням позбавлення батьківських прав, відповідні юридичні документи мають бути надані до Школи, в іншому випадку передбачається, що обидва батьків мають рівний доступ до своїх дітей. Копії всіх документів будуть зберігатися в суворій конфіденційності.

Інформація про школу та учнів

Усі відомості про шкільне життя батьки можуть отримувати із офіційного сайту школи (https://lyceum8.km.ua), від класних керівників за допомогою інформування різними соціальними комунікаціями. 

Організація харчування

9.10 – 9.30 – учні 1-4 класів

10.10 – 10.40 – учні 1-4 класів

11.20 – 11.50 – учні 1-4 класів

10.10 -10.30 – учні 5-11 класів

11.15 – 11.35 – учні 5-11 класів