Навчальний супровід та організація навчального процесу

Просимо батьків довести до відома дітей про те, що під час великих перерв (20 хвилин) учні можуть обідати, виходити на подвір’я школи. Під час ігор надворі учні мають поводитись обережно та у холодну пору року вдягатися відповідно до погоди. Під час несприятливих погодних умов (дощ, сніг) ми не рекомендуємо учням виходити надвір.

Зустріч та забирання дітей зі школи

Перед початком занять, або після уроків прохання до батьків не заходити без потреби до приміщення школи. Забирати дитину можна лише після того, як завершилися уроки в класі. Зверніть, будь ласка, увагу: якщо ви прийдете за дитиною пізніше вказаного часу, дитина самостійно чекатиме на вас у холі. 

Забрати дітей можуть батьки або довірені особи, вказані в заявах. Учні можуть вийти зі школи самостійно, якщо відповідна заява зареєстрована батьками відповідним чином. Задля безпеки ваших дітей заяви, висловлені усно чи телефоном, не приймаються. 

Педагоги початкової школи завжди знаходяться поруч і допомагають, якщо є така потреба. Будь-яка доросла людина, яка знаходиться на території нашої школи, обов’язково потрапляє в поле зору учнів, чергових. І хоча всі ми дуже різні, в оточенні дітей поведінка кожного з нас стає для них взірцем. Тож, знаходячись в будівлі школи, на подвір’ї чи навіть біля входу, ми маємо особливо слідкувати за собою та бути впевненими, що в даний момент показуємо гарний приклад.
Дії усіх дорослих на території школи мають вплив на формування особистості дітей, тому потрібно завжди пам’ятати, що в школі та поруч з нею не можна курити та використовувати нецензурну лексику.