Вивчаємо спецкурси з англійської мови

№ з/пТемаПосилання для
опрацювання теми
1The Old English Literature (Світанок англійської літератури)
«Література Великої Британії та США»
The Old English Literature
2Середньовічна романтика. "Король Артур і лицарі круглого столу"Середньовічна романтика. "Король Артур і лицарі круглого столу"
3Детективи Агати КрістіДетективи Агати Крісті
4Даніель Дефо, батько англійського романуДаніель Дефо, батько англійського роману
5Екскурсія по Стратфорду - на-ЕйвоніЕкскурсія по Стратфорду - на-Ейвоні
6Генрі Вадсворт Лонгфелло, бостонський брахман і поет з вогнищаГенрі Вадсворт Лонгфелло, бостонський брахман і поет з вогнища
7Матеріали до уроку «Творчість Джека Лондона»Матеріали до уроку «Творчість Джека Лондона»
8Тестові завдання «Епоха романтизму у американській літературі»Тестові завдання «Епоха романтизму у американській літературі»
9«Колоніальний період в американській літературі». Матеріал для читання«Колоніальний період в американській літературі». Матеріал для читання
10Підсумкові тестові завдання «Американська література 20 ст.»Підсумкові тестові завдання «Американська література 20 ст.»
11Творчість Бенджаміна ФранклінаТворчість Бенджаміна Франкліна
12Життя і творчість американського письменника Едґара ПоЖиття і творчість американського письменника Едґара По
13Підсумкове тестове завдання спецкурсу «Література Великої Британії» Письменники 20 ст.Підсумкове тестове завдання спецкурсу «Література Великої Британії» Письменники 20 ст.
14Тестові завдання до уривку з роману Френсіса Скотта Фіцжеральда «Великий Гетсбі»Тестові завдання до уривку з роману Френсіса Скотта Фіцжеральда «Великий Гетсбі»
15Тестові завдання по біографії Френсіса Скотта ФітцжеральдаТестові завдання по біографії Френсіса Скотта Фітцжеральда
16Оповідання Роалда Дала Ягня на забій. Перевірка засвоєння матеріалу по біографії Роалда ДалаОповідання Роалда Дала Ягня на забій. Перевірка засвоєння матеріалу по біографії Роалда Дала
17Оповідання Роалда Дала Людина з півдня. ТестОповідання Роалда Дала Людина з півдня. Тест