Вітання з Різдвом.
Учні 10Б класу вітають усіх працівників ліцею # 8 з Різдвом та бажають усім ПЕРЕМОГИ!
Мандариновий день.
З чим в першу чергу у всіх асоціюються зимові свята? Це веселощі, сміх, яскраво прикрашена новорічна ялинка, безліч подарунків і, звичайно ж – мандаринки!! Ці оранжеві соковиті смаколики в холодні зимові дні дарують нам крапельку тепла, сонця і дитячої радості.
Феєрічно пройшов Мандариновий день в 4 -В класі.
Діти зробили запрошення, емблеми , вивчили девіз дня. Провели багато цікавих конкурсів. Корисний конкурс “Мандаринове меню” виявилося ще й корисним і смачним.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-50-431-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-51-307-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-52-148-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-52-751-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-53-439-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-54-273-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-55-727-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-56-388-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-57-082-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-58-166-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-01-59-070-768x1024.jpg)
До Мандаринового дня доєднався 1 – А клас
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-20-952-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-21-411-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-22-116-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-22-617-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-23-051-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-23-833-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-24-264-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-24-745-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-25-926-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-26-631-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-27-110-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-27-628-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-28-676-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-29-114-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-29-873-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-30-349-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-50-551-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-51-092-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-51-545-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-52-220-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-52-736-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-53-196-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-54-224-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-55-235-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-55-711-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-11-56-180-576x1024.jpg)
1 грудня 2023р., щоб урізноманітнити виховний процес, було створено цікавий ” МАНДАРИНОВИЙ ДЕНЬ” у 4- Б класі. Учні працювали із легендою ” Пихатий мандарин”, провели соковиту хвилинку із мандаринами, складали пазли, працювали над зображенням оранжевого фрукта.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-07-613-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-07-899-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-069-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-215-1024x799.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-386-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-529-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-648-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-758-577x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-08-881-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-012-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-218-1024x577.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-352-577x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-617-577x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-872-1024x577.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-09-939-1024x577.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-10-121-577x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-10-166-1024x577.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-20-10-212-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-24-59-265-577x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_13-24-59-478-1024x577.jpg)
Ось так створювали передсвятковий МАНДАРИНОВИЙ настрій учні 4-А…☺️
Досліджували смачні й корисні властивості мандаринок і їхнє застосування.
Пропливли круїзами океанів і дізналися, з яких країн дістається до нас заморський фрукт.
Малювали емоції, грали у вікторини і “Таємного Санту”😉
Незабутні враження, смакота, аромотерапія….
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-04-910-769x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-04-970-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-060-769x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-04-875-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-190-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-235-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-286-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-331-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-470-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-50-05-142-769x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-51-01-817-769x1024.jpg)
Мандаринові змагання пройшли у 3-А класі. Гарний настрій і апетит з’явився у всіх учнів🤗.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-15-315-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-15-493-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-15-710-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-16-015-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-16-697-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-16-890-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-17-080-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-17-575-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-17-820-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_14-56-17-985-1024x706.jpg)
Мандариновий день у 1- В класі
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-13-49-887-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-14-11-027-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-14-30-567-768x1024.jpg)
Мандариновий день у 2- Б класі
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-49-00-014-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-49-34-103-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-21_15-49-53-532-576x1024.jpg)
“Мандариновий день” у 1- Б класі подарував дітям радість та позитивні емоції. Усім дуже сподобалось!🤩😉
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-17-583-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-18-171-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-18-707-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-19-162-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-19-603-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-22_11-29-20-465-768x1024.jpg)
Єдиний урок.
14.12.2023 р. в ліцею № 8 Хмельницької міської ради було проведено Єдиний урок в 1-11 класах з метою просвітницької роботи щодо популяризації правильного поводження з відходами, а саме: зменшення кількості відходів, повторне використання, переробка та сортування в рамках програми поводження з побутовими відходами у м. Хмельницькому «Розумне Довкілля. Хмельницький» на 2021-2023 роки.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-48-52-412-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-48-54-451-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-48-57-027-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-48-59-478-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-49-01-476-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-49-02-983-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-49-04-658-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-49-06-894-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_16-49-09-432-1024x1024.jpg)
4-Б клас у період з 04.12 по 08.12.2023р. провів виховні хвилини з військово-патріотичного виховання та до Дня української хустки.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-122-1024x858.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-266-1024x577.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-449-1024x577.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-529-1024x577.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-612-577x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-675-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-780-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-919-1024x577.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-24-974-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-12_10-39-25-050-1024x768.jpg)
Тиждень вдячності ЗСУ.
Ось і закінчився у нас КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ, тиждень ВДЯЧНОСТІ ЗСУ.Кожний день був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Відповідний колір був присутнім у одязі, в елементах декору, у дитячих роботах. Все це символізувало різні аспекти життя в умовах війни.
У 3-Б класі він пройшов ось так.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-29-13-616-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-29-26-102-768x1024.jpg)
Учні 3-Б класу в перший день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ, який присвячений ВДЯЧНОСТІ ЗСУ, розфарбували Вишиванку-оберіг.Вони прикріпили її до маленького гостинця для воїна-захисника.Ці гостинці будуть передані захисникам 21 бригади, які зараз на Донецькому і Запорізькому напрямках. У другий день, жовтий день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ, учні 3-Б класу презентували ,,ДОЛОНЬКИ” з власними роздумами,, Чому важливий мир на всій землі…”
Четвертий день, синій день тижня ВДЯЧНОСТІ ЗСУ, символізував шану матерям героїв. Учні 3-Б класу обговорювали матерів, які виховали героїв, патріотів нашої держави, які прищепили їм любов до нашої землі.Учні створили листівки вдячності у вигляді сердечок, на яких і написали слова подяки всім матерям захисників.Низький уклін матерям за синів!!!
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-29-40-503-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-29-58-249-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-30-13-398-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-30-34-293-768x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_11-30-55-444-1024x768.jpg)
Кожного дня учням приживалися повага та заслужена вдячність, слава та визнання за величезні заслуги наших мужніх воїнів-захисників, за міцний щит який захищає нашу Батьківщину!
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-43-43-779-817x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-43-44-797-1024x692.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-43-44-867-1012x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_12-43-44-988-1018x1024.jpg)
4-В клас провели тиждень Вдячності воїнам ЗСУ.
Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати. Вони проміняли своє безтурботне життя на службу в армії та віддають багато сил і часу, щоб захищати нашу Україну від ворога. За це ми їм щиро вдячні.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_13-16-32-295-1024x766.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_13-16-32-347-576x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_13-16-32-482-766x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_13-18-01-468-576x1024.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_13-16-32-524-1024x768.jpg)
Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ щодня спонукав учнів 4-А класу до роздумів над подвигом, відповідальністю, патріотизмом, самовідданістю воїнів.
Свої почуття, думки діти висловлювали в листах, оберегах і теплих побажаннях для наших захисників.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_14-43-55-042-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_14-43-55-095-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_14-43-55-227-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_14-43-55-300-1024x769.jpg)
Ми вдячні нашим відважним воїнам, які стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши своє життя…
І нехай сьогодні, у білий день тижня, Голуби-символи Миру, долетять у кожний куточок нашої країни і принесуть ПЕРЕМОГУ!
МИ ЗА МИР !!!
“Святий Миколай – чудотворець, доброчинець, чарівник”
06.12.2023р. у 4-Б класі бібліотекар Алла Матвіївна провела вікторину “Святий Миколай – чудотворець, доброчинець, чарівник”. У ніч на 6 грудня, у день його пам’яті, СВЯТИЙ МИКОЛАЙ розносить дарунки дітям, вітає із зимою, благословляє на добрі вчинки. У легкій ігровій формі учні вивчали історію свята та його традиції, а ще вчилися розуміти цінність гарних вчинків у становленні особистості.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_11-08-53-136-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_11-08-53-390-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_11-08-53-540-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_11-09-31-352-1024x768.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_11-09-49-916-1024x768.jpg)
Акція “16 днів проти насилля”
У рамках акції ” 16 днів проти насилля” шкільний психолог Кравець Ольга Володимирівна провела в 4-А цікавий квест. Учні вирішували різноманітні завдання, міркували що таке насилля, як розпізнати його прояви і як вберегти себе і зарадити іншим.
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_14-54-36-394-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_14-54-36-470-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_14-54-36-595-1024x769.jpg)
![](http://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_14-54-36-689-1024x769.jpg)
«Лісові пригоди»
05 грудня Ваховська Олена Олександрівна та Мартемьянова Ольга Євгенівна продемонстрували прем’єру лялькової вистави до Дня Святого Миколая «Лісові пригоди»для дітей з особливими освітніми потребами.
Добра та щира казка, яка вчить цінувати дружбу, бути вірними друзями, ніколи не полишати друга у біді. Глядачі отримали велике задоволення від дійства.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_13-18-07-640-1024x461.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_13-18-31-100-1024x461.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_13-24-13-774-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_13-24-33-276-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_13-24-33-276-1-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-05_14-27-00-703-768x1024.jpg)
Недавні записи
Останні коментарі
Архіви
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Січень 2024
- Грудень 2023
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019
- Листопад 2019
- Жовтень 2019
- Вересень 2019
- Червень 2019
- Травень 2019
- Квітень 2019
- Березень 2019
- Лютий 2019
- Січень 2019