Каталог сайтів

All
Електронний посібник з інформатики для 10 класу
Category::Сайти педагогів
На сайті для педагогів та учнів 10 класу представлено розробки уроків для 10 класу за підручником Ривкінд, базового модуля та вибіркового модуля "Графічний дизайн". У кожному такому уроці подано опорний конспект, навчальну презентацію, тест, завдання для тренувальних вправ, досліджень, практичних робіт. Електронним посібником користуються учні та вчителі з різних куточків України .

Електронний посібник "Мистецтво" для 9 класу
Category::Сайти педагогів
Інтерактивний електронний посібник "Мистецтво" для 9 класу (за підручником Масол Л.М.)

(перейти на сайт)
Електронний посібник "Художня культура"
Інтерактивний електронний посібник для вивчення художньої культури у 10 класі

Архітектура Хмельницького
Category::Учнівські проекти
Знайомство із архітектурою міста проводить Віталій Голік на своєму сайті (переглянути)
Спортивні досягнення хмельничан
Category::Учнівські проекти
Василь Моцний знайомить нас із спортивними досягненнями хмельничан (переглянути)
Музеї рідного міста
Category::Учнівські проекти
Віртуальна екскурсія Дмитра Чолака "Музеї рідного міста" (переглянути)
Віртуальна екскурсія парками міста. Фонтани
Category::Учнівські проекти
Проект Анастасії Яночкіної "Віртуальна екскурсія парками міста. Фонтани" (переглянути)
"Віртуальна екскурсія пам'ятниками міста"
Проект Захара Лакоценіна, учня 11 класу

Сайт "Відомі хмельничани"
Category::Учнівські проекти
У сайті розповіді про відомих хмельницьких художників, письменників, спортсменів, телеведучих, співаків тощо.

"Моя Україно!"
Category::Учнівські проекти
Блог "Моя Україно!" - це українське народознавство. Матеріал може бути корисним як для вчителів так і для учнів на уроках, для проведення класних  годин.

1  2  3   Next