Тиждень безпеки життєдіяльності.
Тиждень безпеки у 4-Б класі був насиченим.
На виховних годинах обговорили такі теми:
*Безпека в оселі. Правила безпеки при користуванні засобами побутової хімії. Перша медична допомога при отруєннях цими засобами.
*Правила поведінки під час грози, сильного вітру, буревію.
*Міннна безпека, поведінка з невідомими предметами.
*Що таке цивільний захист?
А за допомогою ігор та участі у вікторинах, закріпили свої знання правил безпеки з цих питань 😉
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-03-514-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-04-900-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-06-274-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-08-186-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-02-378-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-10-503-1024x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-40-13-320-768x1024.jpg)
“Ще раз переконуємося, що найбільша цінність – життя”.
Такий висновок зробили учні 4-А класу, після проведеного уроку-тренінгу до Дня цивільного захисту населення.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-47-45-982-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-47-55-862-717x1024.jpg)
3-Б клас.
«Гроза. Як діяти під час грози. Правила безпеки. Допомога при ураженні блискавкою!»
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-56-20-403-1-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-56-21-039-1-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-56-21-397-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-56-21-871-1024x768.jpg)
Діти 3-А класу позмагалися у знаннях з безпеки життєдіяльності під час стихійних лих, хімічної загрози, діях з підозрілими предметами. Дізналися, як себе поводити у натовпі.
2-А клас.
Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-58-44-225-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-59-12-115-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-59-19-919-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-59-20-255-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-59-21-445-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-59-21-574-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-00-51-064-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-00-51-672-1024x769.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-00-51-814-1024x769.jpg)
День пам’яті Чорнобильської трагедії.
Сьогодні 26 квітня учні 3-Б класу дізналися про причини та наслідки Чорнобильської АЕС (26 квітня 1986р.), після перегляду відео вшанували пам‘ять загиблим під час катастрофи хвилиною мовчання!!!
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_14-50-12-748-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_14-50-13-204-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_14-50-13-641.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-26_14-50-14-036-1024x768.jpg)
26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Алла Матвіївна розповіла учням 3-В класу про сміливість та відвагу ліквідаторів!
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_08-31-26-750-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_08-31-27-760-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_08-31-28-902-766x1024.jpg)
Чорнобильський вітер по душах мете,
чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде…
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає…
Такими словами розпочався урок, присвячений Дню вшанування пам’яті загиблим героям ліквідації Чорнобильської трагедії. Обговорили причини та наслідки катастрофи, переглянули відео, вшанували пам’ять загиблим хвилиною мовчання та виготовили пам’ятних ангелочків учні 4-А класу 26 квітня.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_09-29-44-398-1024x768.jpg)
2-В клас
Захід присвячений вшануванню пам’яті полеглих рятувальників, та усіх невинних жертв Чорнобильської катастрофи.
37 річниці Чорнобиля.
ЧОРНОБИЛЬСЬКА ЧУМА, ЩО БУЛО СИЛИ
ПАЛИЛА ВСЕ, ЩОБ ЗНИЩИТИ ДОТЛА
АЛЕ ЖИТТЯ ВОНИ Й ЛЮДЕЙ ЛЮБИЛИ,
ТОЖ ПАМ’ЯТЬ СМЕРТІ ЇХ НЕ ВІДДАЛА….
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-04-38-769-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-04-38-867-766x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-27_10-04-41-280-1024x739.jpg)
Тиждень хімії.
З 17.04 по 21.04.23 в школі проводився тиждень хімії.Цікавими були заходи: брейн-ринг для учнів 8-х класів, захоплюючі зустрічі з учнями 6-х класів, урок-конференція для старшокласників ЧОРНОБИЛЬ як це було.., конкурс стіннівок, віршів.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-11-716-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-12-120-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-12-561-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-12-944-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-13-421-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-13-851-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-14-257-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-14-660-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-15-182-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-15-610-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-15-978-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-16-413-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-16-925-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-17-815-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-18-218-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-18-621-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-19-054-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-19-453-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-19-936-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-20-404-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-27-21-657-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-47-671-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-48-056-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-48-516-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-48-993-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-49-396-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-50-049-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-51-115-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-51-952-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-52-534-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-53-234-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-29-54-418-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-24_14-30-59-419-769x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_13-09-35-499.jpg)
День творчості.
21 квітня кожного року відзначається Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Свято з’явилось у 2002 році, а у 2017 році Організація Об’єднаних Націй проголосила його міжнародним днем.
Учні 5 – Б класу також відзначили цей день “Уроком творчості”. Діти з захопленням розповідали про свої улюблені справи, читали власні вірші, співали пісні, демонстрували свої поробки, картини, дивували вмінням складати кубік Рубіка.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_12-39-09-517-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_12-40-59-467-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_12-43-30-472-1024x576.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_12-49-33-978-1024x576.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_12-50-38-757-1024x576.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_13-00-58-667-1024x576.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_13-01-09-841-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_13-03-58-018-1024x576.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_13-17-24-667-576x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-35-05-606.jpg)
Гурток “Екологічне краєзнавство”.
📜Вихованці гуртка “Екологічне краєзнавство” Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, що функціонує на базі СЗОШ №8 (керівник Людмила Ірклієнко) відвідали музей історії міста Хмельницького.
Діти з захопленням слухали розповідь екскурсовода, про історію міста та визначні дати нашого краю. Побачили велику колекцію музейних предметів та залюбки поринули в життя, яким жили наші пращури. Також переглянули етновиставку авторських писанок «Великоднє диво». В експозиції виставки представлені 600 авторських писанок, створених хмельницькою писанкаркою Світланою Делікатною. Крім писанок, на виставці представлені 40 вишитих рушників з власної колекції майстрині.
Цікаво, захоплююче, різноманітно проведений час наших вихованців!
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-14-751-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-15-724-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-20-286-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-26-323-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-32-271-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-35-451-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-37-346-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-21_16-34-50-577-768x1024.jpg)
Всесвітній День Землі
22 квітня Всесвітній День Землі. В цей день по всьому світу проводяться акції екологічного та просвітницького характеру, які не дають забувати, що Земля наш єдиний Дім. Ми забов‘язані його зберегти!
Наша школа також не залишились осторонь. Силами педагогів кафедри природничих дисциплін, учнів школи, а також членів гуртка Екологічного краєзнавства під керівництвом Л.В. Ірклієнко було організовано інформаційну виставку до Дня Землі. Також вчителями Чайковською С. Ю., Цепко О. О.. та Мороз Л. О. проведено виховні години, направлені на формування екологічної компетентності у здобувачів освіти.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-27-914-1024x753.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-31-431-1024x591.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-31-913-762x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-36-598-1024x788.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-43-000-695x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-57-562-1024x664.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-58-322-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-58-842-963x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-22_09-21-59-249-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-19_10-23-21-529.jpg)
Конкурс з англійської мови ” Ukrainian students about Authentic Ukraine” Вчитель: Анікіна Ірина Олександрівна
Конкурс з англійської мови ” Ukrainian students about Authentic Ukraine”
Вчитель: Анікіна Ірина Олександрівна
Учні 7-А класу ( Крижанівський Олександр,Нечипорук Олег) брали участь у конкурсі Ukrainian students about Authentic Ukraine, видавництва National Geographic Learning в Україні та компанії «Лінгвіст».
Учні відвідали віртуальні екскурсії українськими музеями просто неба, поміркували про традиційні українські ремесла та проявили свою креативність.
Понад 900 робіт було надіслано від учасників, наші учні були нагороджені сертифікатами за свою творчість та цікаві розповіді.
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-19_10-23-31-182-771x1024.jpg)
Літературний конкурс «Чарослов».
Під керівництвом вчителя української мови та літератури Мельник О.О. учениця 9-Б класу Ревега Катерина брала участь у I Відкритому міському літературному конкурсі прози та поезії до Всесвітнього дня письменника «Чарослов» та посіла II місце у номінації «Проза»
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1-607x1024.jpg)
Практичні заняття з мінної безпеки.
Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів.Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Саме про це учням початкової школи розповідали учасники команди “Чорні ворони”на чолі з керівником Кушніром В.Л. Діти пригадали важливі правила мінної безпеки, мали змогу побачити вибухонебезпечні предмети, приміряти протигази. Велика подяка від усього колективу початкової школи за корисний захід. Це було круто!
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-25-552-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-26-073-1024x768.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-26-715-461x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-26-983-461x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-27-312-1024x461.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-27-507-461x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-27-687-461x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-56-28-080-461x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-58-05-919-768x1024.jpg)
![](https://lyceum8.km.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-12_13-58-06-143-768x1024.jpg)
Недавні записи
Останні коментарі
Архіви
- Червень 2024
- Травень 2024
- Квітень 2024
- Березень 2024
- Лютий 2024
- Січень 2024
- Грудень 2023
- Листопад 2023
- Жовтень 2023
- Вересень 2023
- Червень 2023
- Травень 2023
- Квітень 2023
- Березень 2023
- Лютий 2023
- Січень 2023
- Грудень 2022
- Листопад 2022
- Жовтень 2022
- Вересень 2022
- Серпень 2022
- Липень 2022
- Червень 2022
- Травень 2022
- Квітень 2022
- Березень 2022
- Лютий 2022
- Січень 2022
- Грудень 2021
- Листопад 2021
- Жовтень 2021
- Вересень 2021
- Серпень 2021
- Червень 2021
- Травень 2021
- Квітень 2021
- Березень 2021
- Лютий 2021
- Січень 2021
- Грудень 2020
- Листопад 2020
- Жовтень 2020
- Вересень 2020
- Травень 2020
- Квітень 2020
- Березень 2020
- Лютий 2020
- Січень 2020
- Грудень 2019
- Листопад 2019
- Жовтень 2019
- Вересень 2019
- Червень 2019
- Травень 2019
- Квітень 2019
- Березень 2019
- Лютий 2019
- Січень 2019