Уроки англійської на стікерній дошці Lino

Шановні учні! Пропонуємо матеріал для підготовки до уроків англійської мови.

1. Урок англійської мови в профільному класі. Тема: Здоров’я. Лікарські трави в народній медицині. Трави в народній медицині  Урок вчителя англійської мови Кушляк В.В.

Закріплення вивченого. Виконати інтерактивну вправу на сервісі learningapps.org (Match the pictures of herbs and their use. What herbs do you use in your family?), перейшовши за посиланням

2. Меблі. Урок вчителя англійської мови Бутової С.С.

3. Урок англійської мови для 10 класу “Чеська республіка”,  вчитель Кушляк В.В.

4. Урок Основи здоров’я англійською мовою, 6-Б клас, Тема “Їжа”

5. Курс за вибором “Країнознавство”. 11 клас. Сполучені штати Америки. Відомі люди. Вчитель Бутова С.С.

6. Урок англійської Додайте харчові об’єкти до кожної групи продуктів харчування. Вчитель Бутова С.С.

7. Interesting Festivals in Different Countries of the World (Цікаві фестивалі в різних країнах світу). Form 10B     кликнути тут   Вч. Кушляк В.В.

8. Animals. Parts of Body (Тварини. Частини Тіла). Form 11-B Для спільної роботи над дошкою перейти за посиланням   Вч. Кушляк В.В.

9. Clothes for you (Одяг для вас). Перейти за посиланням.  Вч. Васильєва Р.Г.

10. Endangered Birds in Ukraine (Види птахів в Україні, які під загрозою зникнення), 11Б клас, вч. Кушляк В.В.Перейти за посиланням

11. Український одяг (для учнів 5 класу від вчителя Васильєвої Р.Г.) Перейти за посиланням

Для учнів 5-6 класів пропонуємо попрацювати з інтерактивною книгою

1. Тема: “Зовнішність” Кликніть тут