Досягнення педагогів

Всеукраїнський “Вчитель року – 2019”

Вчитель початкових класів Бігус Ірина Миколаївна стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2019” у номінації “Вчитель інклюзивного класу”. Ця вчителька – гордість школи та міста: ерудована, прекрасний фахівець із великим багажем методичних прийомів, форм та методів роботи в інклюзивному класі.

Вітаємо колег з перемогою на Фестивалі

Уже 5 років педагоги СЗОШ № 8 беруть участь у Міжнародному Фестивалі педагогічних інновацій у м. Черкаси і перемагають. Цьогоріч переможцями стали Горбатюк Ольга Федорівна – заступник директора у початковій школі та Атаманюк Наталія Василівна – вчитель інклюзивного класу. Теми інновацій – «Візуалізація управлінської діяльності у школі» та «Електронний супровід уроку у класі інклюзивного навчання». Наші колеги вже отримали дипломи та готуються проводити майстер-класи.

На обласній виставці педагогічних ідей “Хмельниччина на шляхах реформування” педагоги школи щорічно виборюють призові місця за свої дослідження педагогічних інновацій та створення методичних посібників.

• “Інструменти для веб”, електронний навчальний посібник на авторському освітньому сайті для курсу за вибором у 7-9 класах інклюзивного навчання, вчитель Кравчук Г.Т., 2018 р.
  • Електронна хрестоматія з історії стародавнього світу для 6 класу “Подорож вулицями стародавніх міст”, вчитель Рудий О.В., 2018 р.
  • Інтерактивний методичний посібник “Електронний супровід уроку у класі інклюзивного навчання” для вчителів початкових класів, вчитель Атаманюк Н.В., 2018 р.
  • Навчальне видання “Живуть на світі звуки, букви і слова” вчителя початкових класів Трофімчук М.Д., 2018 “Профорієнтаційна робота на уроці хімії”, методичний посібник для вчителів хімії, вчитель Мороз Л.О., 2018 р.
  • Методичний посібник для вчителів початкових класів “Математична скарбничка”, вчитель початкових класів Телюх Л.М., 2018 р.
  • Інтерактивний каталог відеоресурсів та посилань “Управлінська діяльність удосконаленням використання хмарних технологій та організацією дистанційного навчання впровадженням інтерактивних on-line сервісів LearningApps.org та Linoit»”, 2017 р.
  • Електронний інтерактивний методичний посібник “Управлінська діяльність в організації дистанційного навчання”, 2016 р.
  • Бібліотека електронних наочностей вчителя інформатики, Кравчук Г.Т., 2016 р.
  • Бібліотека електронних наочностей вчителя хімії Мороз Л.О. Комплект електронних наочностей з хімії для 8 класу,2017 р.
  • Бібліотека електронних наочностей вчителя математики. Інтерактивний електронний посібник, Наголюк З.І.,2016 р.
  • Бібліотека електронних наочностей вчителя математики. комплект навчальних компютерних презентації з геометрії для 9 класу, Нагурнік Л.О.,2016 р.
  • Методичний посібник “Патріотичне виховання на уроках хімії” вчителя хімії Мороз Л.О., 2016 р.
  • Ілюстрований словник термінів, географія 6 клас, вчитель Святушенко О.Л., 2016 р.

Про VІІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій та перемогу нашого вчителя початкових класів читайте тут