“Каталог відеоресурсів та посилань “On-line сервіси”

«Управлінська діяльність удосконаленням використання хмарних технологій та організацією дистанційного навчання впровадженням інтерактивних on-line сервісів LearningApps.org та Linoit»

Управлінська діяльність удосконаленням використання хмарних технологій та дистанційного навчання впровадженням інтерактивних on-line сервісів
Відео з директором СЗОШ № 8 Коріньовським С.П. та його заступників: Маланчій В.О., Горбатюк О.Ф., Малюкової О.А.

Управління впровадженням інтерактивних сервісів в освітньому процесі. Заступник директора з НВР Маланчій В.О.

Управління впровадженням інтерактивних сервісів в освітньому процесі. Заступник директора з виховної роботи Малюкова О.А.

Управління впровадженням інтерактивних сервісів в освітньому процесі. Заступник директора у початковій школі Горбатюк О.Ф.

Матеріали майстер-класів від педагогів школи

Вчитель початкових класів Бігус І.М.

Вчитель англійської мови Кушляк В.В.

“Ранкові зустрічі”. З досвіду використання онлайн сервісів у проведенні ранкових зустрічей вчителем початкових класів Скрипник І.А.

З досвіду використання інтерактивних онлайн сервісів у виховній роботі класним керівником Шенькарук А.В. Робота із стікерною дошкою “Про Ліну Костенко на дошці Lino”

Робота асистента вчителя з ученицею Євгенією Коваленко над її публікаціями віршів на сервісі Lino

Спільна робота заступника директора з навчально-виховної роботи Маланчій В.О. та переможців міських олімпіад над колективною публікацією розповідей учнів про себе, своє захоплення предметом та свого вчителя, який готував учнів до олімпіад

З досвіду роботи вчителя початкових класів Атаманюк Н.В. у використанні на уроках інтернет-сервісів

Майстер-клас Сервіс LearningApps від Кравчук Г.Т.

Майстер-клас Стікерна дошка Lino Кравчук Г.Т.

Відео з круглого столу “Впровадження інтерактивних онлайн сервісів у навчанні. Вчитель англійської мови Бутова С.С.