Історичний турнір “Моя маленька Батьківщина”

З метою розширення і поглиблення знань учнів про рідне місто Хмельницький, його історію; з метою формування усвідомлення рідного міста як часточку України, значення рідного краю у житті кожної людини, виховання любові до рідного краю учні 7-х класів говорили про Хмельницький рідний, диво – красень!

Організатор історичного турніру – вчитель історії Смутко В.І., художній керівник Хмельницька Н.М.

Під час історичного турніру «Моя маленька Батьківщина» вболівальники переглядали  фільми: “Про місто Хмельницький”, “Наше рідне місто” та “Хмельницький – моє рідне місто”.

У грі прийняли участь: команда «Юні хмельничани», 7- А клас; команда 7 – Б класу «Три стріли» та  команда 7 – В класу  «Ерудит».

Звучала пісня «Мій край» (Це край, де я родилась і живу…) у виконанні учениць 8– Б класу.

Гра складалася з 10 конкурсів:

• конкурс “Візитка” – командири представляли свої команди (назва команди, девіз, емблема);
  • конкурс “Старий розвідник” ( Заповнення пропусків в історичному тексті);
  • конкурс “Літописець” (написання прізвищ мерів м.Хмельницького періоду незалежності);
  • конкурс “Вікторина”(кожна команда отримала по 10 однакових запитань);
  • конкурс “Пам’ятники мого міста” (показ 5 пам’ятників на екрані, кожний під номером – завдання назвати памятник під певним номером);
  • конкурс “Мелодія мого міста” (звучить пісня  Надії Пукас «Проскурівський вальс», назвати автора пісні і сказати, де вона звучить);
  • конкурс “Втрачений лист” (учасники команд розшифровували слова);
  • конкурс “Запитуйте. Відповідаємо” (запитання зачитувались; відповідь учні записували на аркушах паперу);
  • конкурс “Митці мого міста” (хто більше напише прізвищ письменників, поетів нашого міста; за декламування творів – додаткові бали);
  • конкурс “Привітання мешканцям міста з нагоди свята міста”.

Журі оцінювало команди, командирів команд, найактивніших учасників, вболівальників. Склад  журі: заступник директора з виховної роботи – Малюкова Олена Анатоліївна, бБібліотекар школи – Безчасна Лариса Іванівна, вчитель зарубіжної літератури – Шенькарук Антоніна Вікторівна.