Інтерактивні завдання. Розробки вчителів

Матеріали для дистанційного навчання від педагогів школи
Дистанційне навчання. Хімія  (перейди на сторінку вчителя хімії Мороз Лариси Олександрівни)

Дистанційне навчання. Іноземні мови (перейти на сторінку вчителя англійської та німецької мов Гончар Наталії Миколаївни)

Дистанційне навчання. Англійська мова (перейти на сторінку вчителя англійської мови Кушляк Валентини Василівни)

Дистанційне навчання. Англійська мова (перейти на сторінку вчителя англійської мови Анікіної Ірини Олександрівни)

Дистанційне навчання. Англійська мова (перейти на сторінку вчителя англійської мови Васильєвої Русіни Геннадіївни)

Дистанційне навчання. Образотворче мистецтво (перейти на сторінку вчителя Лебідь Катерини Петрівни)

Дистанційне навчання у початковій школі. (перейти на сторінку вчителів початкової школи

Дистанційні уроки з математики (перейти на сторінку вчителя математики Кіча Олени Валентинівни)