Брейн-ринг “Я і моє місто”

Учні 5-А  та 5-В класів провели Брейн-ринг “Я і моє місто” (класні керівники Нагурнік Л.О. та Бутова С.С.)

Враховуючи вікові особливості дітей 5-х класів, вчителем історії Смутко В.І., були підібрані цікаві конкурси, в ході яких учні показали гарні знання
з історії рідного міста та самоврядування в ньому.

Команда 5-А класу “Юні Проскурівці”, команда 5-В класу “Максимум” брали участь у дванадцяти конкурсах: представлення команд, давали відповіді на завдання “Заморочки із бочки”, відтворювали слова за показом ознак “Показуха”, за текстом про символи України розгадали калину, яка знаходилась у “Чорний ящик”, придумували слова із даних слів тощо.

Команди і капітани змагаються

Найцікавішими стали інсценівки “На прийомі у мера”, та “Звіт міського голови перед громадськістю міста”.

Бігус Назар – “мер міста” йде робити звіт міського голови. На прийомі у мера

“Заморочки з бочки”