Громадська презентація нового проекту

Учні 11-А класу створюють власні блоги, у яких розповідають про Україну і українців.

Учні вибрали теми, які їх зацікавили, провели дослідження наявного в мережі Інтернет матеріалу та наповнили свій блог відповідним контентом. Короткі розповіді, фотографії та цікаві відео з теми. Учні 5-В класу були присутні на презентації проекту.

Досліджував історію Хмельниччини в фортецях і замках Василишин М., про хмельничан, які віддали життя за Україну в АТО проводив дослідження Кучерук К.. Учні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Ю. Лемешев досліджував матеріал про українську діаспору у Канаді, його розповідь містила багато цікавих фактів з історії перших переселенців. Багато цікавих матеріалів про хімічні промисли в Україні зібрав В. Модулєв.

Пятикласники із надзвичайною увагою слухали містичні розповіді Б. Хижуна. А розповіді про учасників Євробачення та музичні гурти Хмельниччини від А.Гульбової та О.Сологуб.

Познайомтеся детальніше із змістовними інтернет-проектами одинадцятикласників на електронній дошці  (кликніть тут).