Шевченківські читання

2-А клас святкував День народження Тараса Григоровича по-сучасному ! Вчителька здивувала своїх учнів, вручивши справжнє запрошення на День народження Шевченка за два дні до свята! А також обов’язковим був дрес-код (вишитий одяг), адже митець був “модником”(happy). Коли учні 9 березня прийшли у школу, вони одягнули святкові ковпачки, як на справжньому дитячому дні народженні! Потім, розмалювали велику розмальовку “З днем народження, Тарасе Григоровичу!”, декламували його вірші, підписували листівки у формі квітів. І, звісно, ласували тортиком(cake).

9 Березня у 2-Б класі відбувся урок
,,Шевченківські читання.”Діти класу дуже гарно підготували поетичну сторінку.
Розповідали напам’ять вірші Т.Шевченка.
Слухали читання вірша ,,Мені тринадцятий минуло” у виконанні М.Бойчука.
Бібліотекар, Алла Матвіївна, розповіла дітям про дитячі роки Тараса, ознайомила з його життям і творчістю.

У 2-В класі весело і насичено пройшов День присвячений річниці з Дня народження Тараса Шевченка.
Учні читали напам’ять поетичні твори.
Створювали листівки до Дня народження Кобзаря!
Бібліотекар Алла Матвіївна ознайомила дітей з біографією Шевченка.

До річниці народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся конкурс читання поезії. Свої знання про Великого Кобзаря діти могли продемонструвати у грі.

9 березня у 4-Б класі вшанували найвідомішого борця за волю українського народу Т. Г. Шевченка. А на уроці української мови каліграфічно списали поезії Кобзаря.