Урок мужності.

🇺🇦Хмельницькі гвардійці провели урок мужності для дітей напередодні Дня захисників та захисниць
🔷Напередодні святкування Дня захисників та захисниць України, гвардійці Хмельницького підрозділу Національної гвардії провели урок мужності для учнів місцевої школи. Захід мав на меті розповісти молодому поколінню про важливі завдання Національної гвардії України та підкреслити важливість патріотичного виховання.
🔷Під час зустрічі військовослужбовці поділилися з дітьми інформацією про свою щоденну службу та роль Національної гвардії у захисті країни. Учням розповіли про основні завдання підрозділу, серед яких захист мирного населення та участь у бойових діях, охорона громадського порядку, оборона стратегічних об’єктів. Окрім цього, гвардійці особливо акцентували увагу на значенні патріотичного виховання та ролі кожного громадянина у захисті своєї держави.
💬“Ми проводимо ці уроки, щоб молоде покоління розуміло, наскільки важливо бути готовим захищати свою Батьківщину. Патріотичне виховання починається з дитинства, і наш обов’язок — донести до дітей, що кожен з нас може зробити свій внесок у зміцнення безпеки та миру в Україні”, – наголосив гвардієць Сергій Сокирник.
🔷Діти мали можливість поставити багато запитань про службу, які стосувалися не лише бойових завдань, а й щоденного життя військових. Військовослужбовці розповіли про важливість сміливості, дисципліни та відповідальності у їхній професії.
💬“Дітям дуже сподобалось, як гвардійці розповідали про свою службу. Вони справжні герої, які захищають нас щодня. Дуже важливо чути від дітей, що вони також хочуть бути таким відважними, коли виростуть”, – розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи пані Лілія.
🔷Цей урок мужності став ще однією нагодою для гвардійців поділитися своїм досвідом і продемонструвати, що сила і відвага є не тільки на полі бою, але й у щоденній службі задля миру та безпеки.