Новорічний калейдоскоп

Різдвяний фестиваль

У школі вже стало традицією щороку проводити різдвяні фестивалі. 18 січня у школі було проведено фестиваль колядок та щедрівок. Учні усіх класів активно долучились до свята, а також почули багато нового та корисного про ці різдвяні свята.

Андріївські вечорниці

Учні 9-Б класу показали традиції Андріївських вечорниць

“Миколая всі чекають”

Учні 8-В класу (класний керівник Мотревич Л.М.) та учні 6-А класу (класний керівник Бутова С.С.) провели свято, де показали виставу “Миколая всі чекають”.

“Різдво крокує по планеті”

Кушляк В.В. і Васильєва Р.Г. провели з учнями 5Б і 5А класів свято “РІЗДВО КРОКУЄ ПО ПЛАНЕТІ”.
Діти співали англійською, німецькою, італійською.
У Новій Зеландії діти маорі танцюють і співають навколо дерева похутукави – різдвяного дерева. І ми співаємо їхню пісню і танцюємо навколо дерева, яке самі зробили.
ДВІ ялиночки співають на англійській мові про різдвяну ялинку, яка танцює.

Малінчук Настя, 5-Б, співає на італійській мові про Різдво

Вистава “12 місяців”

Учні 7Б класу показували всім відому новорічну казку “12 місяців”, де напередодні Нового року трапляються дива, збуваються мрії та добро перемагає зло. Учні, співаючи пісні, вітали з наступаючим Новим роком та бажали щастя усім присутнім.

Зустрічаємо Новий рік

Різдво, яке повертається до України та зустрічає Новий рік, символом, якого є свиня. Учні 5-Б класу показали інсценовану казку “Троє поросят”.