Електронна бібліотека

Електронна бібліотека розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.

1-4 клас

Електронні версії підручників для учнів 1-4х класів

5-11 клас

Електронні версії підручників для учнів 5-11х класів

Авторські електронні посібники, створені педагогами школи

Електронний посібник для дистанційного навчання інформатики в 10 класі: програма, календарне планування вибіркового модулю.

1. Базовий модуль з інформатики (перейти на сайт)
  2. Вибірковий модуль “Графічний дизайн” (перейти на сайт)

Електронний посібник “Мистецтво” для 9 класу (за підручником Масол Л.М.) (перейти на сайт)

Комплекти навчальних комп’ютерних презентацій для вивчення предметів:

Природознавство 5 клас (перейти на сайт вчителя хімії Мороз Л.О.)

Комплект навчальних комп’ютерних презентацій з географії для 9 класу (автори проекту вчитель географії Цепко О.О., вчитель інформатики Кравчук Г.Т. та учні 9 -Б класу (перейти на сторінку з матеріалами)

Хімія 9 клас (перейти на авторський сайт вчителя хімії Мороз Л.О.)