Ділимося досвідом

Всеукраїнська науково-практична конференція

Представники нашої школи взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій 90-річчю відомого українського педагога М.Д. Ярмаченка та актуальним питанням інклюзивної освіти, яка відбулася на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

«Успішна інклюзія в закладі загальної середньої освіти: крок за кроком»

7 жовтня школа зустрічала черговий раз педагогів, які забезпечують організацію інклюзивної освіти у школах міста. Педагоги нашої школи володіють технологіями роботи у класах інклюзивного навчання і багато років вже впроваджують їх у школі. Розповісти є що, поділитись є чим. Тож до нас ідуть на навчання фахівці з різних шкіл міста. Практичне заняття з елементами тренінгу «Успішна інклюзія в закладі загальної середньої освіти: крок за кроком» для асистентів вчителів інклюзивних класів в рамках тижня поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами.

Методичний практикум для новопризначених керівників

22 лютого 2018 року у СЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького відбувся методичний практикум для новопризначених керівників – слухачів обласних курсів при ХОІППО.

У програмі:

1. Зустріч учасників методичного практикуму.
2. Візитівка школи. Директор школи Коріньовський С.П.
3. Організація освітнього процесу у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького. Заступник директора з НВР Маланчій В.О.
4. Використання інтерактивних технологій в управлінській діяльності. Заступник директора з НВР Маланчій В.О.
5. Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу. Практичний психолог Мельник О.О.
6. Інклюзивний простір: практичні кроки. Заступник директора з НВР Горбатюк О.Ф.
7. Сервіси Web 2.0 – творча платформа вчителя. Вчитель початкових класів Бігус І.М.
8. Електронний супровід уроку в інклюзивному класі. Вчитель початкових класів Атаманюк Н.В.
9. Ранкова зустріч: що це і для чого. Вчитель початкових класів Скрипник І.А.
10. Співпраця вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі. Ведення шкільної документації. Асистенти вчителя в інклюзивному класі Мартемьянова О.Є., Гарбар А.В.
11. Арт-терапія як інноваційно здоров’язберігаюча технологія особистісно орієнтованого навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Вчитель-логопед Ваховська О.О.
12. Майстер-клас з паперопластики. Асистенти вчителя в інклюзивному класі Мартемьянова О.Є., Чорнолуцька Т.С.
13. Екскурсія по школі. Директор школи Коріньовський С.П.
14. Підведення підсумків роботи методичного практикуму

Світлини з методичного практикуму