Репозитарій

Досягнення педагогів школи

На Міжнародному Фестивалі педагогічних інновацій

Всі посилання зроблено на хмарні середовища педагогів

1. Заступник директора у початковій школі Горбатюк О.Ф., 2017 рік, Візуалізація управлінської діяльності у початковій школі з інклюзивним навчанням, інтерактивний методичний посібник. (перейти)

2. Вчитель початкових класів Атаманюк Н.В.

1. 2015 рік, Хмарні технології як засіб роботи в класі інклюзивного навчання, методичний посібник (перейти)
  2. 2016 рік, Інноваційні підходи до програмно-методичного забезпечення викладання предметів у класах інклюзивного навчання (інтерактивний компакт-диск) (перейти)
  3. 2017 рік, Електронний супровід уроку у класі інклюзивного навчання, інтерактивний методичний посібник (перейти)
  4. 2018 рік, Методика співпраці вчителя та асистента вчителя класу інклюзивного навчання, інтерактивний методичний посібник (перейти)

Готуючись до чергової атестації педагоги школи створюють описи свого досвіду у різній формі.

На обласній постійно діючій педагогічній виставці “Освіта Хмельниччини на шляхах реформування” педагоги постійно отримують дипломи за свої педагогічні ідеї, розробки.

2020 рік

У номінації “Англійська мова” робота вчителя англійської мови Кушляк Валентини Василівни “Вивчаємо англійську, граючись” отримала найвищу оцінку і зайняла І місце в Хмельницькій області (перейти до посібника). Вчитель створила інтерактивний посібник – це додаток до підручника “Full Blast 1”, який містить 135 сторінок текстового документу, до складу якого входять тільки авторські розробки, посилання на інтерактивні вправи, відео та аудіо тощо.

2019 рік

У номінації “Історія. Краєзнавство” робота вчителя історії Рудого Олега Васильовича “Нас єднає один біль”  отримала найвищу оцінку в 50 балів і зайняла І місце в області (переглянути роботу).

Інтерактивний методичний посібник “Дистанційне навчання, як сучасна освітня технологія” вчителя інформатики Кравчук Г.Т. зайняв І місце (посилання на роботу)

2018 рік

1. Серед вчителів історії призові місця виборює вчитель історії школи Рудий Олег Васильович. Його роботи отримали дипломи І ступеня у 2016 році, у 2017 році та 2018 році.
  2. Електронна хрестоматія з історії стародавнього світу для 6 класу “Подорож вулицями стародавніх міст”, вчитель Рудий О.В., 2018 р.

3. “Інструменти для веб”, електронний навчальний посібник на авторському освітньому сайті для курсу за вибором у 7-9 класах інклюзивного навчання, вчитель Кравчук Г.Т., 2018 р. (перейти)

4. Інтерактивний методичний посібник “Електронний супровід уроку у класі інклюзивного навчання” для вчителів початкових класів, вчитель Атаманюк Н.В., 2018 р. (перейти)

5. У номінації Бібліотечна справа І місце присвоєно роботі бібліотекаря початкової школи Московчук Наталії Анатоліївні

6. Навчальне видання “Живуть на світі звуки, букви і слова” вчителя початкових класів Трофімчук М.Д., 2018 (перейти)