Дистанційне навчання. Початкова школа

Пропонуємо учням та батькам 1-4 класів скористатися навчальними матеріалами вчителів школи для дистанційного навчання на період карантину.

Від вчителя Атаманюк Наталії Василівни

На авторському сайті вчителя розміщено низку матеріалів для розвитку, навчання дітей.

1. Вивчення курсу “Я досліджую світ” (перейти до матеріалів курсу)
  2. Повторення вивчених тем з математики (перейти до матеріалів для опрацювання)
  3. Повторення вивчених тем з курсу “Навчання грамоти” (перейти до матеріалів курсу)

Від вчителя Скрипник Ірини Антонівни

Матеріали для дистанційного навчання розміщено на авторському блозі вчителя “Спільнота 4 – Г класу” (перейти).

Від вчителя Марчук Ірини Василівни

Навчальний матеріал для дистанційного навчання розміщено на порталі “Мій клас” (перейти)

Від вчителя Трофімчук Марини Дмитрівни

Математична вікторина вчителя початкових класів СЗОШ №8 Трофімчук Марини Дмитрівни для 4 класу на тему: ” Перевірка сформованих практичних навичок обчислень по темі: “Дроби”.

Урок з математики вчителя початкових класів СЗОШ №8 Трофімчук Марини Дмитрівни для 4 класу на тему: ” Узагальнення і систематизація знань учнів з теми “Дроби”

Математична подорож вчителя початкових класів СЗОШ №8 Трофімчук Марини Дмитрівни для 4 класу на тему: ” Повторення вивченого матеріалу з теми “Дроби”.