День з поліцією.

Незабутні враження, бадьорий настрій, бажання стати кращим громадянином своєї країни, дотримуватися правил дорожнього руху та правил поведінки у школі, залишило по собі знайомство з пані Оксаною в учнів 4-А класу. Пані Оксана це – креативна чудова поліцейська нашого міста. Сьогодні вона провела з учнями урок-гру-тренінг. Вдосконалили знання по техніці безпеки на дорозі усіх учасників руху: водіїв, пасажирів, пішоходів, велосипедистів. Отримали позитивний заряд енергії!
Дякуємо, чекаємо на нові зустрічі!

Цікава зустріч відбулася з поліцейським та учнями 3-А класу. Життєві задачі, моделювання ситуацій, пов’язаних з безпекою на вулиці, повторення знаків дорожнього руху, жваві обговорення нагадали дітям про важливість бути обачними та уважними. Такі зустрічі- це також чудова можливість і перевага у виборі майбутньої професії.