Навчання

Розклад уроків СЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 на 2018-2019 навчальний рік (переглянути)

Графік консультацій на І семестр 2018/2019 навчального року (переглянути)

Графік консультацій на ІІ семестр 2018/2019 навчального року (переглянути)

У школі створено умови для варіативності навчання

Організовано поглиблене вивчення англійської мови, вивчається німецька мова, організовано профільне навчання з інформаційних технологій.
Заняття факультативних курсів:
– Я і психологія (11 клас)
Курси за вибором:
– Права дитини (1-4 класи)
– Народознавство (5-6 клас)
– Живемо за правилами (7 клас)
– Вчимося бути громадянами (8 клас)
– Інструменти для веб-дизайну (7-В, 8-В, 9-В клас)

В школі функціонують методичні об’єднання вчителів:

• початкових класів;
  • математики;
  • української мови та літератури;
  • іноземної мови;
  • фізичної культури.

Учні-переможці ІІ  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад СЗОШ І-ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького за 2018/2019 н.р.

Традиційно щороку ми проводимо батьківські збори та випускників із залученням представників ВРЦОЯО щодо проходження ЗНО.

Протягом навчального року (періодично) у школі відпрацьовується способи евакуації учнів зі школи в надзвичайних ситуаціях. Проводимо щовесни День цивільного захисту.

Школа живе звичним насиченим подіями життям: уроки, олімпіади, навчальні екскурсії, презентації проектів.

Вчителі іноземної мови разом з учнями презентували виставу та концерт на англійській мові в рамках тижня іноземних мов.

Завершення інтернет-проекту «Мистецтво» презентацією проекту учнями 9-х та 10- класів. Створено електронні посібники курсу «Мистецтво» для 9 класу та “Художньої культури” для 10 класу (перейти на сайт “Мистецтво”, перейти на сайт “Художня культура”).

За результатами річного оцінювання за високі успіхи у навчанні 41 учня 3-8 та 10 класів було нагороджено Похвальними листами