До 100 – річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського

В. Сухомлинський – український радянський педагог, публіцист, письменник, поет. Заслужений вчитель УРСР.

Для нього формування естетичного почуття дитини, її емоційної культури — було основним завданням гуманістичного виховання. А сприйняття й осмислення прекрасного — основа естетичної культури, без якої почуття лишаються глухими до всього високого й благородного.

Книга «Серце віддаю дітям» мала привселюдне зізнання і підтверджене трудами та щоденними діяннями великого вчителя. Він писав: «Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей».

Учні 7-Б класу підготували та провели 4 квітня захід, присвячений Дню народження В.Сухомлинського. А учні 5-9 класів були активними учасниками дійства.