Каталоги

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ. ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ І КОСМОНАВТИКИ.

12 квітня 2024року у 4- Б класі відзначали ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ. ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ І КОСМОНАВТИКИ.
У цей день виконували різні завдання:
1.Проєкт “Подорож у космос”
2. Виховна година: ” Україна – космічна держава”
3. Розгадування КОСМІЧНИХ ЗАГАДОК.
4. Урок творчості ” Космос у школі”.
5. Писали ЕСЕ на тему: ” Космос”

 

Тиждень здорового способу життя.

Учні 4-Б класу провели різні заходи у своєму класі під час ТИЖНЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ:

  1. Виховну бесіду : ” Здоров’я – одна з основних умов щастя людини!”
  2. Спортивне змагання ” Рухова активність – це ознака довголіття людини!”
  3. Урок творчості ” Здорова школа, здорове місто, здорова нація”

ДЕНЬ СМІХУ.

01.04.2024р. у 4-Б класі учні святкували ДЕНЬ СМІХУ.
Учні проявили інтерес до гумористичних творів, передавали свої почуття гумору іншим, розвивали творчі здібності, вчитель виховував бажання дарувати іншим веселий настрій викликаючи позитивні емоції в однокласників. У класі відбувся ПАРАД КАПЕЛЮШКІВ.

 

Всесвітній день води.

22 березня Всесвітній день води. Проведення учням інформаційних хвилинок
” Без води немає життя”, та виготовлення учнями лепбуків.

 

Екологічний квест між учнями 6 класів. За кількістю набраних балів 1 місце здобула команда 6- Б класу, 2 місце посіли 2 команди учні 6- А і 6- В класів, 3 міс. Посіла 2 команда з 6-В класу.

 

Виставка лепбуків та вікторини “Вода – найцінніший, найдивовижніший мінерал на Землі”.

 

Тиждень математики.

Цікаві факти про математику повідомили учениці 11-А класу. Також відбулись змагання між командами хлопців і дівчат 5-В класу «Знавці математики “

Допомога ЗСУ.

Учні 7 В класу та 5 А класу спільними зусиллями зібрали кошти для ЗСУ та на початку лютого відправили на передову для бригади Сидорука Андрія (батька наших учнів Міши та Лілії) 20 кг парафіну, який їм дуже необхідний.

Також учні 7 В класу відправили посилку для бригади родича Третяка Назара – Свіркіна Владислава. Посилка містила необхідні для них речі особистої гігієни.

Тиждень іноземної мови.


Цьогоріч в тиждень іноземної мови всі учні нашої школи знайомились і ще більше взнавали про королівську родину Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Окрему роль відвели королеві Єлизаветі ІІ.
Весь тиждень був дуже насичений та яскравий на події.
Понеділок розпочався з відкриття тижня та виставки стінгазет, присвячених королівській родині, їх членам родини, їх звичаям та традиціям та багато цікавого можна було прочитати в газетах. Далі були презентації, конкурси, цікаві завдання для учнів різного віку. Родзинкою тижня стало дефіле капелюшків. Дівчата зі своїми мамами та вчителями готували свої капелюшки, які були подібні до капелюшків королеви. Серед них був єдиний джентльмен у циліндрі. Всі дівчата були неймовірно привабливі! Показ цих капелюшків викликав неабиякий інтерес у глядачів.
Кульмінацією тижня стала вечірка в королівському саду.
На трапезу чаювання можна було попасти тільки по запрошеннях. Дівчата були одягнуті у чарівні сукні та капелюшка, а хлопці в гарних сорочках та циліндрах.
Сподіваюсь, що цей тиждень будуть згадувати ще довго наші діти та вчителі.
Величезна подяка всім хто долучився до організації цього заходу!

 

Небесна  Сотня. «Ангели Миру…»

Учні 6 – Б та 7 – А провели захід до Дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні. Ми зібралися, щоб вшанувати героїв Небесної Сотні, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. 

Мова – життя основа!

Одна з найважливіших дат останнього місяця зими — 21 лютого, адже сьогодні Міжнародний день рідної мови, який нагадує нам про право і честь кожного розмовляти рідною.

https://storinkamiukraini.blogspot.com/2024/02/blog-post_21.html?m=1

 

Підсумки тижня “Безпечного Інтернету”.

В рамках тижня “Безпечного інтернету” учні 6 класів створювали стінгазети з порад із платіжної безпеки, які допоможуть власникам платіжних карток вберегти свої кошти від шахраїв, а також з матеріалами про безпечне поводження в мережі Інтернет.
Учні 8 – 9 класів ознайомились з історією розвитку шахрайства з грошима, також із загрозами сучасного платіжного шахрайства та навчились правил платіжної безпеки, щоб уберегтись від випадків шахрайства. Спробували знайти фальшиві гроші.

Учні 7-А та 6-Б класів зіграли виставу “Суд над Інтернетом”. В ході вистави розглянули можливості, переваги глобального явища Інтернет, проте, не забули про ряд проблем, які виникають у зв’язку з поголовним розповсюдженням комп’ютерних мереж., а також яку шкоду може нанести надмірна кількість часу проведена в Інтернеті. Також підіймалися такі питання:

  •   Що нам приносить Інтернет – користь, знання чи шкоду?
  •   У чому ж полягають достоїнства і небезпеки Інтернету.
  •   Інтернет –  це простір волі, чи прозорості й контролю.
  •   Інтернет – це глобальні можливості чи глобальні вади.

На заході були присутні учні 6,7,9 класів.

10 класи. Заняття з платіжної безпеки. Перегляд навчальних відео

Другі класи розгадали ребуси і знаходили назви слів у відерці попкорну і пояснювали ці назви та обирали чи позитивні, чи негативні вони!

В 4 класах пройшов День безпечного інтернету в стилі Венздей! Пізнали правила поведінки в інтернеті, розгадали ребуси та кросворди, створювали надійний паролі.

 

У 9-х класах проведено виховну годину з теми: “Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства”.

10-і класи дізналися про методи сучасного шахрайства з курсу повчальних відео “Про платіжне шахрайство”.

В 11-х класах проведено урок, в якому учні дізнались про відомі методи протидії “Поширеним сценаріям Інтернет шахрайства”.

 

Серед 8-х класів був проведений конкурс відеоробіт на основі розроблених навчальних відео до Тижня Безпечного інтернету.

За результатами конкурсу:
у номінації “Найкращий відеомонтаж” перемогу здобула учениця 8-А класу КОВАЛЕНКО Лілія
у номінації “Найкраще навчальне відео” перемога дісталась учениці 8-Б класу БЕЛЬДІЙ Анастасії