Проект “Creative HUB” – творчий інклюзивний бібліотечний простір

Проект “Creative HUB” має на меті створення творчого інклюзивного бібліотечного простору для реалізації ідей як педагогів, так і учнів. В квітні 2018 року асистент вчителя Гуровська М.В. була учасником 1-го освітнього хакатону «Інклюзія. Як зробити школу приязною для всіх» та за допомогою краудфандингової платформи освітніх проектів GoF зібрала 24 тис. грн. для реалізації проекту «iHub». Проте зазначених коштів виявилося недостатньо для повномасштабного втілення ідеї створення творчого простору для учнів з особливими освітніми потребами, що навчаються в даний момент у школі. Саме тому виникла потреба у додатковому фінансуванні розвитку творчого майданчику. Проект “Creative HUB”  був підтриманий міжнародним фондом “Відродження” та кошти в обсязі 122 тис. грн. найближчим часом будуть залучені для облаштування приміщення шкільної бібліотеки, комплектування бібліотечного простору зручними меблями, мультимедійним, ігровим обладнанням та додатковою літературою задля творчого розвитку школярів.

Реалізація запланованих заходів дозволить перетворити звичайну бібліотеку на місце, де понад 850 школярів, в т.ч. 35 учнів з особливими освітніми потребами, разом генерують та реалізують творчі задуми.

Чому ми вирішили створити такий простір?

Creative HUB, це:

• новий рівень комунікації між умовно типовими дітьми та дітьми з особливими освітніми потребами;
  • можливість самореалізації особистості кожної дитини;
  • простір генерації ідей та творчих нахилів;
  • розвиток відповідальності за реалізацію прийнятих рішень;
  • розвантаження через зміну роду занять.