Хмельницькому відзначають День прапора

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День державного прапора. З цієї нагоди на головній площі міста Хмельницького сотні містян із синьо-жовтими стягами зібрались, аби в урочистій обстановці підняти символ нашої державності.

Цьогоріч право підняти прапор надали членкині Молодіжної громадської ради Іванні Петрасюк та учню 10 класу хмельницької гімназії №2, багаторазовому призеру всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій Володимиру Авсієвичу.

Вчителі нашої школи теж прийшли на урочистості.

Після підняття прапора учасники заходу поклали квіти до меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників АТО. На завершення містяни вишикувались біля будівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, розгорнули синьо-жовтий стяг і усі разом виконали гімн України.