Новий навчальний рік настав

У понеділок, 2 вересня, в Україні розпочався новий навчальний рік.

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Вже традиційно в перший день навчального року у нашій школі проводилося 2 святкові лінійки, де лунав перший дзвоник як для малечі – учнів початкової школи, так і для учнів школи ІІ-ІІІ ступенів.

У цей день хочеться згадати якими наші учні були і якими стали. Ось наші випускники, учні 11-Б класу.

Учні школи стали ще на рік старшими. І ось перші колективні світлини у новому навчальному році.