Вивчаємо історію

У школі з 15 по 18 жовтня відбувся тиждень історії.

З метою виховання в учнів інтересу до української народної спадщини, до історії козацтва було проведено квест з учнями 6-х класів «Козацька слава». Учні працювали на станціях: «Козацька історія», «Ерудит», «Козацькі прислів’я», «Літературна». Перше місце зайняли учні 6-В класу, 2 – 6-А класу, 3 – 6-Б класу.

Учні 7-х класів були учасниками історичного турніру «Стежками Русі – України». 1 місце – 7-В клас, 2 – 7-А клас.

З учнями 5-х класів проведено брейн-ринг «Розумники 2019». Діти показали гарні знання з історії міста. Перші місця поділили учні 5-Б і 5-В класів, друге – учні 5-А класу.

Вчитель історії Смутко В.І., класні керівники 5-7-х класів, педагоги підтримували та допомагали учням у їх змаганнях.