Флешмоб до Дня проінформованості про аутизм

2 квітня у школі проведено низку цікавих уроків, бесіди. Діти взяли участь у флешмобі до Дня проінформованості про аутизм. Адже так важливо ще з дитинства виховувати людяність, співчуття, взаємодопомогу!

"Крилатики" 1-А

“Крилатики” 1-А класу долучилися до шкільного флешмобу до Дня проінформованості про аутизм. Девіз сьогоднішнього дня “Ми різні, але ми – разом!”

1-В продовжує флешмоб

1-Б клас теж у флешмобі

1-Б клас взяв участь у шкільному флешмобі  “AUTISM”.

2-А долучився до флешмобу

2-Б продовжив естафету флешмобу

2-Б клас продовжив естафету і долучився до проведення флешмобу до Дня проінформованості про аутизм . У класі був проведений урок Мартемьяновою О. Є., яка доступно і цікаво донесла важливу інформацію. Діти вчилися спілкуватися і розуміти таких дітей.

4-Б продовжує флешмоб

Учні 2-В класу теж у флешмобі взяли участь

І інші класи долучилися до флешмобу

Учні 4-В, 3-Б, 2-Б та 2-В доєднались до уроку-флешмобу #мирізні#цеважливо.

Виховуємо здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе; виховуємо позитивне ставлення до людей з аутизмом; спонукаємо до виховання доброзичливості, чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості.