“Не руйнуй гармонії земної”

В рамках проведення екологічного тижня учні 1-В класу провели захід “День Землі”.

Змістовним та пізнавальним був екологічний тиждень для учнів 2 – Б класу. Учні переглянули навчальний фільм ” Не руйнуй гармонії земної”. Обговорили екологічні проблеми планети та як діти можуть їм посильно зарадити. Склали правила поведінки у природі. Діти готували повідомлення та малюнки для створення стіннівки “Збережемо нашу планету”. Відео – казка “Бережімо Землю” спонукала дітей сортувати сміття та ще раз нагадала як це правильно робити. Діти відповідали на запитання еко-вікторини, відгадували загадки про Землю,виготовили тематичну аплікацію. Отримані знання допоможуть дітям стати справжніми друзями природи!

Цікаво та змістовно пройшов екологічний тиждень для учнів 3-А класу. Діти виготовили листівки “Земля-наш спільний дім” та паперові аплікації “Бережіть природу”. Ще було проведено екологічну фізкультхвилинку та вікторину.