Кращі учні отримали щомісячні стипендії міськради

Цьогоріч грошові винагороди міськрада призначила 32 обдарованим дітям і 36 освітянам міста.

Днями у Хмельницькому пройшов традиційний для міста освітній форум. У його рамках було відзначено кращих учнів і педагогів громади. Перші отримали щомісячні стипендії, а освітяни — премії.

Згідно з рішенням міськради, персональні стипендії у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької громади у 2021 році мають отримати і учні нашої школи:

1. Бойцерук Артем Олександрович, учень  СЗОШ № 8, вихованець народного художнього колективу студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  2. Соловей Мілана Михайлівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

Пишаємося та підтримуємо наших талановитих дітей.