Олімпійський тиждень

Доброю традицією нашої школи стало проведення “Олімпійського тижня”. Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках  Олімпійського тижня було проведено змагання, рухливі естафети для учнів 5 – 7 класів.

Переможцями стали: 5- В, 6 – А та 7 – В класи.

Серед учнів старших класів були проведені змагання з волейболу (дівчата) та футболу (хлопці).

У категорії Волейбол переможцями став – 8 Б клас.                                Серед футбольних команд:                                                                                    І місце – 9 Б                                                                                                                    ІІ місце – 9 В                                                                                                                  ІІІ місце 10 А