Патріотична бесіда до Дня захисника і захисниці України.

12 жовтня 2021 року начальник оперативного відділу державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор»  провів із учнями Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-III ступенів №8 міста Хмельницький патріотичну бесіду на тему захисту незалежності України та її територіальної цілісності, що була присвячений прийдешньому святу Дня захисника та захисниці України.
Під час заходу діти дізнались про важливість захисту своєї Батьківщини, а також довідались про участь  в бойових діях під час проведення антитерористичної операції на сході України.
Також під час зустрічі із учнями школи, інспектором відділу по роботі з персоналом державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» , проведено профорієнтаційну бесіду, в ході якої було роз’яснено інформацію про можливість вступу на навчання до Академії Державної пенітенціарної служби України, надано відповіді про порядок і умови вступу до ВНЗ та про порядок проходження служби в Державній кримінально-виконавчій службі України.