Міжнародний день миру

…Бо є три слова, задля яких ми боремось:Мир, Перемога, Україна!
І найвищу цінність миру, сьогодні відчула кожна родина. А МИ ВИСТОЇМО, І ПЕРЕМОЖЕМО, БО ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА💛💙

Гарно і цікаво пройшов ТИЖДЕНЬ МИРУ у 2-Б класі.
Клас взяв участь у Марафоні малюнків. Учні класу працювали над оформленням плаката “Ми за Мир на всій Планеті. “

В рамках завершення у школі І ступеня Тижня Миру педагоги приєдналися до флешмобу наших учнів ” Ми за мир!” РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ💛💙

У 2 – В класі був чудовий Флешмоб до тижня МИРУ!
Наша відповідь на нічну атаку🤩
Все буде УКРАЇНА!!!
ДІТИ записували свої думки на крилах голуба – що таке мир?
МИР ЦЕ…….

Цікаво пройшов тиждень миру у 3-А класі. Діти писали своє бачення миру, виготовляли плакат, ділились позитивними емоціями під час флешмобу та переглядали пізнавальне відео. Звісно, мир у країні на першому місці, але, багато що залежить від кожного з нас: миру у сім’ях, миру між нами, миру у кожному сердечку. Діти розучували мирилки, пригадували, як розв’язувати конфліктні ситуації.

Учні 4-Б класу теж активно долучилися до проведення у початковій школі “Тижня Миру”.
Сьогодні для нас прагнення миру набуває особливо важливого значення. Дорогою ціною платить Україна за своє право лишатися незалежною державою. У сучасному світі навряд чи існує явище, яке шкодить людині більше, ніж війна.
Під час години спілкування діти обговорили це та висловили свої міркування на крилах голуба, написавши, що для них означає слово
” мир” та про що вони мріють у майбутньому.
Усі разом оформили плакат “Діти України бажають миру!”, взяли участь у флешмобі.
А щоб морально підтримати наших захисників, виготовили для них мотиваційні листівки з побажаннями.❤️