ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

До уваги батьків

Майбутніх першокласників!

Спеціалізована загальноосвітня школа І-III ступенів № 8 м. Хмельницького

оголошує набір дітей з 17.04.2023 року до 1-го класу на 2023-2024 н.р.

Наша школа радості – це колектив педагогів, батьків та учнів, які разом виконують єдину справу, прикладають максимум зусиль, щоб школа стала острівцем людяності й гуманізму, творчості та постійного пошуку.

«Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем.» Ш.Амонашвілі

Школа функціонує у режимі повного дня:

– навчальні заняття;

– група подовженого дня;

– дворазове харчування;

– заняття за інтересами, гурткова робота;

– спортивні секції;

– бібліотека.

У школі обладнано класні кімнати, відповідно до вимог НУШ. ресурсну кімнату, кімнату ЛФК.

З дітьми працюють корекційні педагоги, логопеди, психолог, соціальний педагог

Для зарахування до нашого закладу необхідно:

1. Зареєструватися і подати заяву для зарахування дитини до 1-го класу на порталі«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org).

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

ЗЗСО мають доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування.

Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА.

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

1. Для підтвердження заяви необхідно обов’язково звернутися до закладу освіти з оригіналами документів:

– свідоцтва про народження дитини;

– оригінал медичної довідки за формою № 086-1/0, завірений державною медичною   установою,

-карта профілактичних щеплень за формою № 063/0.

1. Заява встановленого зразка згоди на обробку персональних даних.

Усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та регіональний адміністратор. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не мають.