Дивовижна фантазія осені!

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в нашій школі, тому що діти разом зі своїми батьками підготували виставку «Дивовижна фантазія осені». Здається, ніби то сама осінь завітала до нас.
Кожна родина проявила творчість, фантазію, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари природи, а й підручні матеріали. Всі роботи – це справжні витвори мистецтва. Поробки наших діток вразили оригінальністю задуму, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.
Подібні заходи не лише розвивають творчі здібності у дітей та батьків, але й формують доброзичливе ставлення до навколишнього середовища, долучають до світу прекрасного, вчать оберігати природу, а найголовніше, що батьки і їхні дітки виготовляють поробки разом!
Вдячні кожній родині, за участь у виставці «Дивовижна фантазія осені»!