Мандариновий день.

З чим в першу чергу у всіх асоціюються зимові свята? Це веселощі, сміх, яскраво прикрашена новорічна ялинка, безліч подарунків і, звичайно ж – мандаринки!! Ці оранжеві соковиті смаколики в холодні зимові дні дарують нам крапельку тепла, сонця і дитячої радості.
Феєрічно пройшов Мандариновий день в 4 -В класі.
Діти зробили запрошення, емблеми , вивчили девіз дня. Провели багато цікавих конкурсів. Корисний конкурс “Мандаринове меню” виявилося ще й корисним і смачним.

До Мандаринового дня доєднався 1 – А клас

1 грудня 2023р., щоб урізноманітнити виховний процес, було створено цікавий ” МАНДАРИНОВИЙ ДЕНЬ” у 4- Б класі. Учні працювали із легендою ” Пихатий мандарин”, провели соковиту хвилинку із мандаринами, складали пазли, працювали над зображенням оранжевого фрукта.

Ось так створювали передсвятковий МАНДАРИНОВИЙ настрій учні 4-А…☺️
Досліджували смачні й корисні властивості мандаринок і їхнє застосування.
Пропливли круїзами океанів і дізналися, з яких країн дістається до нас заморський фрукт.
Малювали емоції, грали у вікторини і “Таємного Санту”😉
Незабутні враження, смакота, аромотерапія….

Мандаринові змагання пройшли у 3-А класі. Гарний настрій і апетит з’явився у всіх учнів🤗.

Мандариновий день у 1- В класі

Мандариновий день у 2- Б класі

“Мандариновий день” у 1- Б класі подарував дітям радість та позитивні емоції. Усім дуже сподобалось!🤩😉