НУШ

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти та науки. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж приємно відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та порозуміння.

Педагоги школи, як і вся Україна готувалися до прийому перших діток у Нову школу. Всі вчителі початкової школи (а особливо вчителя, що працюють з дітками 1-х класів) пройшли низку тренінгів, семінарів, курсів, різних навчань і мають сертифікати, що це засвідчують.

Навчання на практиці – один з принципів змін у середній освіті. Та він ефективний не лише для дітей, а й для дорослих.

І досвідчені педагоги хвилюються. Яким буде клас, якими мають бути парти, інше обладнання, а головне як навчати і як оцінювати учнів в умовах НУШ?

І в першу чергу подбали про обладнання для першокласників. У кожному першому класі нашої школи: мультимедійна дошка, комп’ютер, дошки маркерні, парти одномісні і т.п. Вчителі дбали і про зовнішній вигляд класних кімнат.

Ось галерея світлин