Безпека у побуті.

День 3 Безпека у побуті. Дім це місце, про яке ми згадуємо із теплотою, адже ти тут зростаєш, оточений дорогими для тебе людьми і пам’ятними речами.
З кожним роком розширюється вибір «домашніх помічників». Дорослі купують різноманітну побутову техніку, яка допомагає нам у побуті: обігріває кімнату, прибирає квартиру, пере і прасує білизну. Прилади полегшують людині життя. Однак невміння, необережне користування ними може призвести до великого лиха. Вони приносять багато користі, але якщо не дотримуватися певних правил, може статися лихо. Чудові майстер-класи провели для учнів початкової школи Атаманюк Наталія Василівна, Засаднюк Людмила Вікторівна, Кравець Ганна Петрівна, Соловйова Олена Сергіївна. Учні ще раз пригадали та повторили правила безпеки у побуті.