Пам’яті “Небесної сотні”.

Вони загинули за Вільну Україну
Бо захищали і дітей і матерів.                                                                                                                         І не загинули вони, а відлетіли в небо.

Бібліотекар Присяжна Алла Матвіївна провела виховні години присвячені пам’яті “Небесної сотні” в 3 – В, 2 – В та 3 – Б класах. Алла Матвіївна розповіла про історію “Небесної Сотні”, пояснила чому ми повинні пам’ятати цих героїв.

2-А клас вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні виготовленням янголят.

Небесною Сотнею назвали людей, які загинули під час Революції Гідності за честь та волю українського народу. У 4-А класі проведено виховну годину. Діти виготовили ангелочків та вшанували загиблих Героїв

У 4- Б класі пройшла виховна година, присвячена Дню Героїв Небесної сотні
Діти дізналися чому саме 20 лютого ми згадуємо тих людей, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.
Діти вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України та усі разом виготовили стіннівку.