Елементи кейс – технологій в початковій школі.

Сучасне покоління школярів потребує нових знань, умінь і компетенцій. Саме тому у вчителя початкових класів Атаманюк Наталії Василівни виникла потреба в нових навчальних методах, зокрема міжпредметного, кейсового навчання.

Кейс – уроки – це інноваційний підхід у навчанні, оскільки вирішують головну проблему школи: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями. Як готувати учня до самостійного життя.

Кейс заняття. Досліджуємо тіло людини.Шкіра людини. Перша допомога при травмуванні. Мистецтво. Внутрішні органи тіла людини. ЯДС. Робота в групах. Дослідження будови тіла. Виготовили моделі людини та скелету кисті.

Інтегрований кейс – урок “Піщана казка”. Проводили експерименти із піском.

Вивчали деякі елементи періодичної таблиці за допомогою віртуальних домашніх завдань, під час вивчення складу піску.

Інтегрований кейс – урок “Вода, яка нас оточує”.

Весела перерва. П’ємо вітамінний чай

Математика. Щоб швидше порахувати квасолини в банці, учні мають здогадатися розподілити квасолини на всіх учасників, а потім додати результати

Мистецтво

Фізичне виховання

Читання. Весела фізкультхвилинка

З-В клас продовжує опановувати кейс – технології. Уроки на свіжому повітрі.

Проводять нові дослідження.

А також вивчають складні науки на найпростішому рівні.