Дистанційне навчання

Глобальні процеси, які відбуваються в сучасному світі вимагають змінювати традиційну систему освіти. Діяльність більшості освітніх установ вже проводять реорганізацію в розвитку та використанні інформаційних технологій у поширенні знань, що є одним із головних завдань покращення якості освіти у сучасному суспільстві. Це можливе завдяки формуванню єдиного освітнього простору та ринку освітніх послуг.

Дистанційне навчання – це нова формула освіти, сучасна освітня технологія.

Хмельницький Національний  Університет вже багато років працює із використанням модульного середовища. На сайті модульного навчання залучено всіх студентів. Студенти мають доступ до навчальних курсів, матеріалів лекцій, практичних та лабораторних робіт, індивідуальних домашніх завдань та періодично надається доступ до тестів. Альтернатива Moodle – сервіс Google Classroom, система дистанційного навчання від Google. Вчителі інформатики школи вже долучили частину класів до роботи у сервісі Google Ckassroom.На сторінках сайту школи розміщено комплекти навчальних презентацій, опорних конспектів з окремих тем чи курсів, додано тести з багатьох тем інше. Це допоможе вам навчитися:

• практичними навичками,
  • колективної співпраці
  • працювати у зручному єдиному електронному інформаційному просторі, що дозволить реалізувати поставлені цілі.

Тож спробуємо і ми навчатися в класі та дистанційно.

До уваги учнів!

Пропонуємо вам опрацювати навчальний матеріал з окремих предметів, різних тем, перевірити свої знання, виконавши певні завдання, інтерактивні вправи, тести тощо.

Уроки англійської мови від вчителя Кушляк В.В.

Англійська мова, 5 клас Англійська мова, 6 клас Англійська мова, 7 клас Література Британії, 10 клас Література США, 11 клас

Вивчаємо історію

Історія, 5 клас Історія, 6 клас “Голокост”
Хімія, 8 клас Географія, 9 клас Екологія, 11 клас Технології, 11 клас
Інформатика, 10 клас (базовий модуль) Вибірковий модуль “Графічний дизайн”
Інструменти для веб-дизайну, 7-9 класи Інформатика, 9 клас, тести Мова програмування Python Мова програмування C#
Вивчаємо графічний редактор Photoshop (перейти на сторінку з відеоуроками) Вивчаємо графічний редактор Corel Draw (перейти на сторінку)

Інформатика 10 клас (нова програма)

Перейти до електронного посібника Вивчаємо інформатику в 10 класі” Автор – вчитель інформатики Кравчук Г.Т.

Вивчаємо “Мистецтво”

Мистецтво, 9 клас Художня культура, 10 клас Художня культура, 11 клас